Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

rekrutacja

Aktualności

Tagi

Zobacz SPOT
Zostań jednym z Nas!

Najczęściej czytane

 1. Uważajmy na włamywaczy!

  W związku z pojawiającymi się na terenie powiatu wieruszowskiego włamaniami do domów jednorodzinnych, policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność i przezorność.

 2. Kolizja drogowa na S 8 w miejscowości Gumnisko

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej, do którego doszło na drodze ekspresowej S 8 w Gumnisku, w gminie Sokolniki. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 3. Świecą przykładem,...chcą zostać policjantami ?

  Okres jesienno-zimowy to szybko zapadający zmrok, zmienne warunki atmosferyczne i ograniczona widoczność. Wszystko to powoduje, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, w szczególności piesi, są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo. O ważnej roli elementów odblaskowych w ruchu drogowym, oraz o tym jak zostać policjantem, podczas spotkania dowiedzieli uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

 4. Zapraszamy na konsultacje społeczne

  Jednym z trzech podstawowych filarów w Policji, obok instytucji dzielnicowego i Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa jest odtwarzanie posterunków Policji. Jesteśmy formacją spieszącą z pomocą wszystkim mieszkańcom naszego kraju. Dlatego też musimy być wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba, gdzie może dochodzić do zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu obywateli.

 5. Groźna kolizja drogowa na S 8 w Nowym Ochędzynie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej, do którego doszło na drodze ekspresowej S 8 w Nowym Ochędzynie w gminie Sokolniki. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Galerie zdjęć