Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Aktualności

Tagi

Zobacz SPOT

Najczęściej czytane

 1. Groźny wypadek na S8 w Niwiskach

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło 15 lipca 2018 roku na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Niwiska. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 2. Powiatowe obchody Święta Policji w Wieruszowie

  Komendant Powiatowy w Wieruszowie inspektor Grzegorz Dzierzkowski był gospodarzem tegorocznych powiatowych obchodów Święta Policji, które odbyły się 11 lipca w Wieruszowie. W uroczystości wziął również udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi młodszy inspektor Jarosław Rybka. Tegoroczne Święto Policji jest związane z obchodami 99 rocznicy powstania polskiej Policji, które zostały objęte patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego.

 3. Policyjny pies Lares odnalazł zaginionego

  Lares – policyjny pies z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod czujnym okiem swojego przewodnika odnalazł zaginionego mężczyznę w miejscowości Gucin w powiecie łaskim.

 4. Wieruszowscy dzielnicowi dbają o bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku

  Dzielnicowi na co dzień pełniący służbę w Wieruszowie zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, zwłaszcza podczas wakacyjnego wypoczynku. W poniedziałek, wieruszowscy dzielnicowi spotkali się dziećmi i młodzieżą uczestniczącą w półkoloniach w Szkole Podstawowej nr 1 i 2 w Wieruszowie.

 5. Dzielnicowy wytropił sprawców przywłaszczenia

  Wieruszowski dzielnicowy współpracując z policjantami pionu dochodzeniowo-śledczego z wieruszowskiej komendy Policji zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzewanych o przywłaszczenie pieniędzy, dokumentów i karty bankomatowej. Podejrzani już usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat więzienia.

Galerie zdjęć

kontrabanda papierosy tytoń kradzież